Главная > Всі новини > Активісти району > З’явився трейлер фентезійної гри The Moon Hell від української студії

З’явився трейлер фентезійної гри The Moon Hell від української студії

Скрішнот гри The Moon Hell

Українські розробники A.M. Team представили трейлер своєї екшн-RPG гри The Moon Hell. Сторінка проєкту вже також з’явилася у Steam.

The Moon Hell — це гра від третьої особи у жанрі темного фентезі з відкритим світом, що спонукає до дослідження. Гравці зможуть дослідити кожен куточок карти та отримають за свою цікавість гідну винагороду. У процесі проходження гравці зустрічатимуть різноманітних ворогів з унікальною поведінкою та розвиненим штучним інтелектом, а також могутніх босів.

Гра може похвалитися системою нецільового бою, де кожен удари по ворогах та персонажу гравця відчуваються як справжні. У грі є чотири різні класи зброї, які розроблені для різних стилів проходження гри. Одна з основних ідей розробників — гравець завжди має відчувати, що кожна його наступна помилка може стати останньою.

Загалом розробники обіцяють від 8 до 20 годин ігрового процесу, залежно від того, як саме проходити гру. Ігровий світ матиме шість не схожих одна на одну локацій з унікальною атмосферою.

Створенням The Moon Hell вже протягом трьох років у свій вільний час займаються усього двоє людей — розробник Андрій Масюк зі своїм другом. За їхніми словами, основна частина роботи з розробки гри прийшлася на повномасштабну війну. Побачити світ вона має у наступному році, проте коли само — поки невідомо.

Нагадаємо, раніше українські розробники Starni Games випустили гру Ukraine War Stories, де треба вижити в російській окупації. Це — добірка візуальних новел, що описують перший місяць війни з точки зору цивільного населення.