Главная > Всі новини > Активісти району > Звільнена з полону Мар’яна Мамонова народила доньку

Звільнена з полону Мар’яна Мамонова народила доньку

Фото: “Суспільне”

Військова медикиня Мар’яна Мамонова, яку нещодавно звільнили з російського полону в рамках обміну полоненими між Україною та росією, народила доньку. Про це повідомляє “Суспільне” з посиланням на гендиректорку Волинського обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства і дитинства Ірину Горавську.

Дівчинка народилась у Луцьку під ранок 25 вересня з вагою 3,26 кг. Зараз і мама, і новонароджена перебувають у задовільному стані.

“Дійсно народилась дівчинка, все нормально. Дитина разом з мамою знаходяться в палаті. Дівчинка народилася о 4:18. Вага дитини 3 255 грамів, зріст — 56 сантиметрів”, — розповіла Горавська.

За її словами, сама Мар’яна та її чоловік поки не надаватимуть коментарів з приводу народження дитини. Сестра Мар’яни Анна повідомила, що дівчинку назвали Анею, і що породілля зараз почувається добре. 

Нагадаємо, медикиня Мар’яна Мамонова перебувала у російському полоні з 4 квітня. Вона потрапила до рук окупантів у Маріуполі, коли рятувала військових та цивільних в оточеному тоді місті. За день до того, як потрапити у полон, Мар’яна зв’язалася з рідними та повідомила їм, що вагітна.

Мамонову звільнили з полону 21 вересня, коли відбувся масштабний обмін військовополоненими між Україною та росією. Загалом додому повернулися 215 українських захисників. Серед них — 108 захисників “Азовсталі” та 10 іноземців, які воювали на боці ЗСУ. Відзначимо, що двісті українців обміняли на кума путіна Віктора Медведчука, а п’ятьох командирів з полку “Азов” — на 55 російських полонених.