Главная > Всі новини > ЗСУ звільнили 20 населених пунктів на Харківському напрямку

ЗСУ звільнили 20 населених пунктів на Харківському напрямку

З початку тижня Збройні сили України звільнили від російських окупантів понад 20 населених пунктів на Харківському напрямку.

Про це на брифінгу повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов, передає “Суспільне”.

“В рамках проведення оборонної операції на Харківському напрямку з метою відновлення втрачених територій з початку тижня ЗСУ у взаємодії з підрозділами Національної гвардії, іншими силовими структурами, ведуть активні дії на визначених напрямках”, — сказав він.

За словами Громова, на даний час військові вклинилися в оборону противника на глибину до 50 км. В низці населених пунктів продовжуються фільтраційні дії.

“В ході ведення активних дій на Харківському напрямку звільнено понад 20 населених пунктів”, — додав Громов.

Також про звільнення понад 20 населених пунктів на Харківському напрямку повідомив  голова Харківської ОДА Олег Синєгубов.

Можемо, нарешті, повідомити деякі приємні новини з фронту. У ході ведення активних дій на Харківському напрямку звільнено понад 20 населених пунктів. ЗСУ вклинилися в оборону противника на глибину до 50 км. Зараз тривають фільтраційні дії в низці населених пунктів. Багато про що, ми поки не можемо говорити. Контрнаступ на Харківщині триває…