Главная > Всі новини > Активісти району > Знесення 200-річного будинку на Подолі: Київрада може навмисно затягувати розірвання договору з забудовником

Знесення 200-річного будинку на Подолі: Київрада може навмисно затягувати розірвання договору з забудовником

У понеділок, 3 жовтня, постійна комісія Київради з питань збереження та захисту культурної спадщини розглянула проєкт про розірвання договору оренди ділянки з забудовником, який зніс історичний будинок на вулиці Ярославській, 13. У результаті члени комісії вирішили сформувати робочу групу, що може бути ознакою затягування рішення.

Про це виданню “Хмарочос” розповів київський активіст Павло Калюк.

Для того, аби за проєкт проголосували у Київраді, він має спочатку пройти земельну комісію, яка мала засідати вчора. Однак поки що питанням займатиметься робоча група.

Нагадаємо, 200-річний будинок на Подолі, який був зразком київської житлової деревʼяної забудови ХІХ ст., незаконно розібрали у ніч на 10 серпня. Відомо, що дозвіл на “реконструкцію” будинку, тобто фактично на його знесення забудовником, дала колишня заступниця міністра культури Катерина Чуєва. 

Міський голова Віталій Кличко пообіцяв ініціювати розірвання розірвання Київрадою договору оренди з власником будівлі, який тривав з 2009 року.