Главная > Все новости > Активисты района > «Змій» на свободі: вбивцю, про якого Netflix зняв серіал, випустили з в’язниці

«Змій» на свободі: вбивцю, про якого Netflix зняв серіал, випустили з в’язниці

Фото: Reuters

Серійний  вбивця Чарльз Собрадж, про якого Netflix зняв серіал, вийшов з в’язниці та повернувся до Франції після 19-річного ув’язнення в Непалі.

Верховний суд Непалу вирішив звільнити Собраджа, відомого в Таїланді як «вбивця в бікіні» та «Змій» посилаючись на його похилий вік і стан здоров’я, повідомляють у Reuters.

Йому приписують вбивство 20 людей, які він скоїв у 1972-1982 роками. Жертв накачували наркотиками, душили, били або спалювали.

Коли він прилетів у Францію, його адвокатка наголосила, що відтепер він вільна людина. Також вона повідомила, що Собрадж збирається подати судову скаргу проти Непалу, оскільки, за її словами, вся справа проти нього була сфабрикована.

У 2021 році Netflix випустив драматичний серіал під назвою «Змій», заснований на історії можливих вбивств Собраджа. В описі серіалу вказано, що він полював на туристів на «стежці хіпі» в Індії та Таїланді. До речі, ось трейлер до серіалу:

Раніше ми писали, що база даних про кіно IMDb зібрала рейтинги найпопулярніших фільмів та серіалів 2022 року.