Главная > Всі новини > Активісти району > Зйомки фільму “Іржа” з Алеком Болдвіном продовжаться з новим оператором

Зйомки фільму “Іржа” з Алеком Болдвіном продовжаться з новим оператором

Фото: Santa Fe County Sheriff’s Office

Зйомки вестерну “Іржа” з Алеком Болдвіном у головній ролі продовжаться цієї весни попри трагічну загибель головної операторки фільму Галини Гатчінс, яку випадково вбив актор. Про це пише The Hollywood Reporter.

За даним видання, до зйомок будуть залучені як нові члени знімальної групи, так і старі. Виробництво фільму планують завершити попри те, що проти головної зірки та продюсера стрічки Алека Болдвіна висунуті звинувачення у ненавмисному вбивстві, а також попри численні позови колишніх членів знімальної групи до продюсерів фільму та розслідування ймовірних порушень правил безпеки на знімальному майданчику.

Місце Галини Гатчінс займе операторка Б’янка Клайн (“Марсель, мушля у взутті”, “Американська історія жахів”). Зазначається, що вона має “благословення і підтримку” чоловіка загиблої Метью Гатчінса, а весь свій гонорар операторка пожертвує на благодійність.

Крім того, сцену з пістолетом, під час репетиції якої була вбита Гатчінс, переписали. Проте які самі зміни до неї внесли, не повідомляється.

Також у цьому році почнуть знімати документальний фільм про життя Гатчінс та її роботу над “Іржею”, яка закінчилась трагедією. Стрічку зніматимуть за “повної підтримки” її чоловіка Метью Гатчінса, який виконуватиме функції виконавчого продюсера обох фільмів.

Нагадаємо, 21 жовтня 2021 року під час зйомок фільму “Іржа” виконавець головної ролі та продюсер стрічки Алек Болдвін випадково вбив операторку українського походження Галину Гатчінс, вистріливши із реквізитного пістолета. Пізніше з’ясувалося, що проблеми зі зброєю на зйомках фільму були й до цього.

У жовтні 2022 року стало відомо, що Болдвін та сім’я Галини Гатчінс досягли мирової угоди, за умовами якої з актора мають зняти звинувачення у ненавмисному убивстві. Однак на початку цього року Болдувіну все ж висунули офіційне звинувачення у ненавмисному вбивстві, а родина Гатчінс подала на нього позов із вимогою компенсації.