Главная > Всі новини > Анонси > Зима не завада: у Києві проведуть велосипедний флешмоб

Зима не завада: у Києві проведуть велосипедний флешмоб

У п’ятницю, 14 лютого, Київ приєднається до зимового дня «Велосипедом на роботу», який відзначають в усьому світі. 

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») запрошує всіх охочих приєднатися до флешмобу і зустрітися перед роботою о 8:00 біля Київської міської державної адміністрації. 

– Приклад скандинавських країн Швеції чи Фінляндії показує, що клімат не є перешкодою для їзди на велосипеді протягом усього року. Ми запрошуємо приїжджати з плакатами-валентинками та закликати місто створювати безпечну інфраструктуру для того, щоб більше киян і киянок обирали велосипед як транспорт, – підкреслюють у U-Cycle (ГО«Асоціація велосипедистів Києва») 

Зимовий День «Велосипедом на роботу» проходить цього року 14 лютого в усьому світі, усім охочим пропонують зареєструватися на сайті, де на інтерактивній карті буде видно, яке місто світу є найбільш велосипедним взимку.


Довідково:
U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») – це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Наша місія – покращувати життя та об’єднувати людей у містах і громадах, просуваючи велосипед як безпечний зручний транспорт. U-Cycle – це yoU, Urban, Ukraine.

Джерело