Главная > Всі новини > Журналісти знайшли десантника, який розстріляв цивільних у Бучі

Журналісти знайшли десантника, який розстріляв цивільних у Бучі

Журналісти встановили особу одного з російських військових зі статті The New York Times про розстріл мешканців Бучі. Ймовірно одним із десантників, які розстріляли цивільних чоловіків у дворі, є 37-річний уродженець магадану чингіз атантаєв. Він тривалий час проживає у пскові разом з дружиною та її донькою. 

Саме у пскові дислоковані 104 та 234 десантно-штурмові полки, військові частини яких, за інформацією New York Times, і проводили зачистки у Бучі. 

Ідентифікували військового завдяки сервісу розпізнавання облич.

Журналісти зателефонували його дружині Тетяні Чеснак, однак та відмовилася з’єднати їх з чингізом і відповідати на будь-які питання про нього теж не стала.  Матеріал The New York Times вона звісно ж назвала “фейком”. Основна причина так вважати — гладко поголені обличчя солдат, чиї обличчя показало американське видання у статті. 
 

Нагадаємо, напередодні газета The New York Times опублікувала матеріал, де розповідається про вбивство мешканців Бучі військовими рф. Українських чоловіків знайшли в одному з будинків, допитали, потім відвели до двору сусіднього будівлі і розстріляли. У матеріалі були надані кадри із камери відеоспостереження, які зафіксували російських десантників.

#війна #війна в Україні