Главная > Всі новини > Активісти району > Житель Київщини передав до музею речі російських військових, залишені при відступі

Житель Київщини передав до музею речі російських військових, залишені при відступі

Фонд Національного музею історії України у Другій світовій війні поповнився артефактами російсько-української війни. Мешканець села Гореничі, що на Київщині, віддав туди на зберігання зброю та особисті речі російських військових, які вони залишили під час вигнання з області. 

Про це повідомили у закладі.

Гореничанин не хотів, щоб “матеріальні свідки” російських злочинів безслідно зникли, тож почав їх збирати, щоб потім передати до Музею війни.

Речі, знайдені на позиціях солдатів рф, належали військовим 5-ї танкової бригади, яка була ударною силою російської армії на Київщині. Йдеться, зокрема, про комплекти одягу, колодку від нагороди із гвардійською стрічкою, різні види зброї.Також чоловік знайшов українські банківські картки на ім’я Олексія Колеснікова. Він зв’язався з родичами власника і дізнався, що Олексій був цивільним, мешкав на Київщині. Під час наступу його убили й пограбували окупанти.

Нагадаємо, у Музеї мініатюри з’явилася мінікопія Церква Миколи Набережного на Подолі.