Главная > Всі новини > Зеленський зробить заяву щодо евакуації з “Азовсталі” — Арестович

Зеленський зробить заяву щодо евакуації з “Азовсталі” — Арестович

Президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні зробить заяву стосовно евакуації людей з заводу “Азовсталь” у Маріуполі. Про це в ефірі національного телемарафону заявив радник голови Офісу президента Олексій Арестович.

Командир “Азову” Денис Прокопенко, який знаходиться на “Азовсталі”, опублікував увечері 16 травня відеозвернення. Він заявив, що українські військові на “Азовсталі” виконали своє бойове завдання.

“Захисники Маріуполя виконали наказ, не зважаючи на всі труднощі, 82 дні відтягували переважаючі сили противника на себе та дали змогу українській армії перегрупуватися, підготувати більше особового складу та отримати велику кількість озброєння від країн-партнерів”, — зазначили в “Азові”.

Там додали, що для збереження життів увесь Маріупольський гарнізон виконує затверджене рішення вищого військового командування та сподівається на підтримку українського народу.

https://t.me/polkazov/4486

Нагадаємо, що на сайті збирають підписи під петицією Save Mariupol, яку направлять до ООН. Автори звернення звертаються до світових лідерів із закликом негайно розпочати процедуру “екстракшн” для порятунку людей з “Азовсталі”. Наразі петиція вже майже набрала необхідні півтора мільйона голосів.