Главная > Всі новини > Анонси > Запрошуємо долучитися до покладання квітів з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України

Запрошуємо долучитися до покладання квітів з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України

23 серпня 2019 року о 08:30 з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України в Оболонському районі відбудеться урочисте покладання квітів до пам’ятних знаків Героям Небесної Cотні біля Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації (вул. Тимошенка, 16) та Героям України, які ціною власного життя захищали незалежність та територіальну цілісність України (вул.Тимошенка, 18).

Запрошуємо всіх охочих долучитись до заходу та вшанувати пам’ять Героїв покладанням квітів до пам’ятних знаків.

О 09.00 відбудеться церемонія урочистого підняття Державного Прапора України на площі біля Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації за участю керівництва району, учасників АТО та ООС, громадськості. Під час заходу відбудеться вручення паспортів громадянина України юнакам і дівчатам, яким виповнилось 16 років та які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, мистецтві, а також виступи творчих колективів та окремих виконавців.