Главная > Все новости > Залізничного сполучення між Білоруссю та Україною більше немає — УЗ

Залізничного сполучення між Білоруссю та Україною більше немає — УЗ

Фото: unsplash.com

Голова правління «Укрзалізниці» Олександр Камишин заявив, що між Білоруссю та Україною більше немає залізничного сполучення та подякував за це працівникам залізниці Білорусі. Про це він заявив в ефірі російського опозиційного каналу «Настоящее время».

Камишин нагадав, що не так давно звернувся до білоруських залізничників і фермерів, щоб ті допомогли зупинити можливе вторгнення білоруської армії до України. І ось тепер залізничного сполучення між двома країнами фактично не існує. Це означає, що росія більше не зможе постачати через білоруську залізницю свою військову техніку та провізію до України.

«Я нещодавно звертався із закликом до білоруських залізничників не виконувати злочинні накази та не вести російські військові ешелони у бік України. На сьогоднішній день я можу сказати, що залізничного сполучення між Україною та Білоруссю немає», — повідомив Камишин.

Він виразив подяку «чесним білоруським залізничникам» за те, що вони роблять. Проте додав, що не буде уточнювати деталі, щоб не підставляти цих людей.

«Я вірю в те, що серед білорусів, а особливо серед білоруських залізничників, ще залишилися чесні люди, і я не хотів би їх підставляти за те, що відбувається на сьогодні серед залізничників Білорусі. […] Я впевнений, що чесні люди в цій організації зможуть зупинити роботу залізниць Білорусі у напрямку перевезень військових ешелонів у бік України», — додав голова правління УЗ.