Главная > Всі новини > Активісти району > Займають багато місця: у соцмережах скаржаться на намети в метро під час обстрілів

Займають багато місця: у соцмережах скаржаться на намети в метро під час обстрілів

Фото ілюстративне: КМДА

У соціальних мережах, зокрема в Threads, тривають суперечки щодо доцільності використання наметів у метро під час повітряних тривог та обстрілів.Так, деякі користувачі скаржаться, що палатки займають багато місця та заважають іншим. Намети, які розраховані на 5-7 людей, часто використовують по 2-3. Це створює помітний дискомфорт іншим містянам, які намагаються знайти прихисток під час масованих атак.Користувачі соцмереж пропонують заборонити використовувати намети в підземці, крім того, закликають метрополітен залишати на станціях відкриті вагони — так знайти укриття зможе більше людей і багатьом там буде зручніше.Нагадаємо, що у ніч проти 2 червня росіяни вкотре завдали масованого комбінованого удару по Києву. Наразі відомо про 6 загиблих та 65 постраждалих через атаку. Наслідки обстрілу фіксують у різних районах міста, пошкоджені багатоповерхівки та приватні житлові будинки, транспорт, медзаклади.