Главная > Все новости > За участь у бойових діях українські військові отримуватимуть по 100 тисяч грн на місяць

За участь у бойових діях українські військові отримуватимуть по 100 тисяч грн на місяць

Фото: Немеш Янош / УНІАН

Українські військовослужбовці отримуватимуть по 100 тисяч гривень щомісяця за безпосередню участь у бойових діях. Про це йдеться у постанові Кабміну, прийнятій на виконання Указів Президента, повідомив міністр оборони Україні Олексій Резніков. 

В умовах воєнного стану військовослужбовці ЗСУ, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міноборони, Нацгвардії, Держприкордонслужби, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, Держспецтранспорту, а також особи рядового і керівного складу ДСНС і поліцейські отримуватиму додаткову винагороду в розмірі 30 000 щомісяця. 

«Військовослужбовці, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують проведення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів ̶ розмір додаткової винагороди збільшується до 100 000 грн в розрахунку на місяць, пропорційно часу участі у таких діях та заходах», — повідомив Резніков. 

Сім’ї загиблих на війні українських військовиї отримають одноразову грошову допомогу в розмірі 15 млн грн — її розподілять рівними частками для всіх отримувачів. 

«Про це вчора сказав Президент України Володимир Зеленський. Сьогодні рішення виконане Кабінетом міністрів. І я хочу повторити слова Президента: це робиться не для того, щоб нам сказали «дякую». Це робиться, щоб наші захисники і захисниці знали, що країна їм вдячна. Держава має гідно платити за цю важливу роботу. Окрім того, ми продовжуємо робити все для посилення нашої обороноздатності на міжнародному рівні! Дякую за підтримку всім країнам-партнерам! Слава Україні!», — додав міністр оборони України Олексій Резніков.

#війна в Україні