Главная > Все новости > За тиждень на Київщині знешкодили 11 000 боєприпасів

За тиждень на Київщині знешкодили 11 000 боєприпасів

Фото: facebook.com/MNS.GOV.UA

За останній тиждень на території Київської області було знешкоджено 11 тисяч боєприпасів, залишених російськими агресорами. Про це в ефірі національного телемарафону сказав голова Київської ОВА Олександр Павлюк, передає “Укрінформ”.

За його словами, повертатись на Київщину місцевим мешканцям поки що дуже небезпечно через велику кількість залишених ворогом боєприпасів та вибухівки.

“Є велика небезпека для людей. Тільки за цей тиждень знешкоджено близько 11 тисяч боєприпасів. Це і міни, які не розірвалися, і встановлені пастки, розтяжки. Дуже багато “сюрпризів” залишають нам росіяни в містах, звідки вони виходять. Це потрібно дуже ретельно перевіряти. Тільки після того ми зможемо дати людям доступ до їхніх об’єктів”, — сказав Павлюк.

За його словами. людей, які хочуть повернутися до своїх осель на Київщині, будуть пропускати на блокпостах, але влада не може гарантувати, що повернення є безпечним. Тому людям радять зачекати, поки область знову стане безпечною.

“Варто почекати, поки ми проведемо всі заходи. Для того, щоб зберегти майно, додатково великі сили зосереджені в цих районах. Тільки близько 600 поліцейських прибуло з інших районів, щоб цілодобово встановити контроль за збереженням майна, недопущенням мародерства”, — сказав Павлюк.

Він додав, що більшість мародерів є місцевими мешканцями, які знають, хто звідки виїхав. Вони намагаються заходити в чужі домівки, але поліція їх затримує.