Главная > Все новости > Анонсы > За скільки реконструюють аварійний колектор на Оболоні

За скільки реконструюють аварійний колектор на Оболоні

На Оболоні проведуть реконструкцію каналізаційного колектора, розташованого на Оболонському проспекті від станції метро “Мінська” до станції метро “Оболонь”. Колектор, що нині перебуває в аварійному стані, забезпечує водовідведення для 35 тис. мешканців 4-го мікрорайону житлового масиву Оболонь. Його реконструкція обійдеться орієнтовно у 18 млн грн.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 609 від 4 квітня 2019 року, розміщеному на офіційному сайті міськадміністрації.

— Для забезпечення надійного водовідведення 4 мікрорайону житлового масиву Оболонь (30-35 тис. мешканців), усунення аварійного стану колектора та для запобігання виникненню техногенних та надзвичайних ситуацій, прийнято рішення про реконструкцію колектора Д=400-500 мм по Оболонському проспекту від ст. м. “Мінська” до ст. м. “Оболонь” у Оболонському районі м.Києва, — говориться у тексті Пояснювальної записки до Розпорядження № 609.

Згідно документу, колектор був збудований у 1974 році із чавунних труб, і нині перебуває в аварійному стані — за роки експлуатації труби колектора значною мірою пошкоджені газовою корозією.

Тож його реконструкція має бути завершена до кінця 2021 року, а гарантійний строк експлуатації об’єкта повинен складати 10 років. Роботи проведе ПАТ “Київводоканал”.

— Орієнтовна кошторисна вартість робіт в цінах 2018 року становить 18 000,0 тис. грн, — зазначається у Пояснювальній записці.

Фінансування за проектом буде здійснюватися з бюджету міста за Програмою економічного і соціального розвитку Києва на 2018-20 та наступні роки.


vechirniykiev.com.ua/