Главная > Всі новини > Активісти району > З’явились нові варіанти напису для станції метро “Звіринецька”: фото

З’явились нові варіанти напису для станції метро “Звіринецька”: фото

Дизайнери представили ще 3 варіанти шрифтів напису станції метро “Звіринецька” (колишня Дружби народів) у Києві, пише “Хмарочос”. Наразі існують вже чотири різновиди шрифтів, які можуть використати у київському метро.

Власну версію показав дизайнер міських проєктів Олександр Колодько. Він використав стиль, який заклали архітектори Микола Альошкін та Анатолій Крушинський.

На думку Колодько, не треба змінювати дизайн, необхідно зберегти чудовий приклад модернізму та відображення свого часу. 

Також дизайнер пропонує повернути лампи, які через пожежну безпеку замінили на трубки.

Тимур Джафаров, дизайнер, який наразі знаходиться у лавах ЗСУ, разом із другом також запропонували свій варіант. Автор ескізу каже, що “не може розлюбити літери з Дружби Народів”.

 Олександр Біленко, директор та співвласник дизайнерської компанії “Підвал 42” запропонував концепцію діджиталізації назви станції метро “Звіринецька”.

Він пропонує напис у стилі кіберпанку, який має сподобатися людям, що розміщують рекламу в метро. Дизайнер пропонує вмонтувати екран в станцію. 

“Замість статики робимо динаміку. Показуємо час до прибуття, можемо показати наступні станції. Можемо показати, чи можна буде пересісти на інші гілки метро, якщо сісти в потяг – власне, ніяких обмежень, тільки наша фантазія”, — йдеться у дописі Біленко.

Раніше ми писали, що київський дизайнер Богдан Гдаль розробив перший чорновий варіант шрифту нової назви станції метро “Дружби народів”, яку перейменували на “Звіринецьку”.