Главная > Всі новини > Активісти району > З понеділка у школах Києва зміниться час початку навчання

З понеділка у школах Києва зміниться час початку навчання

Фото: freepik.com

З наступного понеділка, 28 листопада, навчання у київських школах в офлайн та в онлайн режимах буде починатись з дев’ятої години ранку. Про це повідомили у пресслужбі КМДА.

Графік навчання у школах змінили таким чином, щоб учні вчилися у світловий проміжок дня. Навчання буде починатися з 09:00 і закінчуватися до 16:00.  

“Після масованих ракетних ударів по інфраструктурних об’єктах столиці енергетична система перевантажена. Щоб максимально зменшити залежність шкіл від аварійних та віялових відключень, ми вводимо цей режим як мінімум до початку зимових канікул”, — зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Ті учні, які навчаються онлайн, будуть підключатися до уроків за можливості. Крім того, конспекти уроків та завдання будуть дублюватися через месенджери та електронну пошту, а на наступному уроці обов’язково будуть повторювати пройдений матеріал. Для учнів початкових класів до уроків та після них працюватимуть групи подовженого дня.

Яким графік навчання буде у 2023 році, у КМДА поки не знають. Вирішувати це столичні посадовці будуть вже у січні.

Нагадуємо, зимові канікули у Києві в цьому навчальному році триватимуть цілий місяць. Вони розпочнуться 26 грудня та закінчаться 27 січня.