Главная > Все новости > З-під завалів гуртожитку в Чернігові дістали тіла ще п’ятьох загиблих

З-під завалів гуртожитку в Чернігові дістали тіла ще п’ятьох загиблих

Фото: ДСНС

З-під завалів зруйнованого внаслідок ворожого авіаудару гуртожитку в Чернігові дістали тіла ще п’ятьох загиблих людей, серед них — троє дітей. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС. 

«Станом на 19:00 підрозділи ДСНС у Чернігівській області сім разів залучались до ліквідації пожеж, ще чотири рази для надання допомоги внаслідок обстрілів житлових будинків та об’єктів інфраструктури. Під час розбирання конструкцій гуртожитку, що в місті Чернігові, рятувальниками було виявлено тіла п’ятьох загиблих осіб, серед яких троє дітей», — повідомили там.

 

Чернігівська область↘️ Станом на 19:00 підрозділи ДСНС у Чернігівській області 7 разів залучались до ліквідації пожеж, ще 4 рази для надання допомоги внаслідок обстрілів житлових будинків та об’єктів інфраструктури. Під час розбирання конструкцій гуртожитку, що в м.Чернігові, рятувальниками було виявлено тіла 5 загиблих осіб, серед яких 3 дітей. Загалом, для проведення невідкладних робіт від ДСНС залучалось 38 чоловік особового складу та 16 одиниць спецтехніки. Крім того, розрахунками групи піротехнічних робіт та підводного розмінування відпрацьовано 7 заявок, під час яких вилучено 2 вибухонебезпечні предмети.

Posted by ДСНС України on Wednesday, March 16, 2022

Авіаудар по гуртожитку у Чернігові окупанти здійснили приблизно о п’ятий ранку 13 березня. Внаслідок атаки у будівлі були зруйновані поверхи з другого по дев’ятий та сталася пожежа. У той же день з-під завалів гуртожитку дістали тіло першого загиблого.