Главная > Всі новини > Активісти району > З історичного будинку в центрі Києва демонтують зайві два поверхи: фото

З історичного будинку в центрі Києва демонтують зайві два поверхи: фото

На вулиці Січових Стрільців, 13 з пам’ятки архітектури прибирають мансарду, яку будівельники встановили незаконно. Це “очевидне і неймовірне”, — повідомив заступник директора Департаменту охорони культурної спадщини КМДА Дмитро Перов у Facebook.

Він зазначив, що мешканці сусідніх будинків помітили, як на даху історичній пам’ятці почався “незрозумілий ріст”. Виявилося, що будівельники добудовують зайві два поверхи.

Проте, згідно з законом України “Про охорону культурної спадщини”, будь-які надбудови на пам’ятках архітектури заборонені.

Після розголосу, виклику поліції й приписів, які видали забудовнику представники Департаменту територіального контролю міста Києва, конкструкції з даху будівлі почали прибирати.

Дмитро Перов підкреслив, що “приборкати” забудовника вдалось дуже швидко, “На моїй памʼяті це ставалось нечасто”, — зазначив посадовець.

Наразі Департаменту охорони культурної спадщини КМДА слідкуватиме, щоб порушник відновив дах, повернувши пам’ятку до попереднього стану.

Раніше ми писали, що на Андріївському узвозі зупинили розбір історичного будинку 19 століття, який належав Всеволоду Тарнавському.