Главная > Всі новини > Активісти району > З Алека Болдвіна зняли обвинувачення у ненавмисному вбивстві Галини Гатчинс

З Алека Болдвіна зняли обвинувачення у ненавмисному вбивстві Галини Гатчинс

З актора Алека Болдвіна зняли обвинувачення у ненавмисному вбивстві української операторки Галини Гатчинс, яке сталося 21 жовтня 2021 року. Про це пише The Guardian.

Прокуратура Нью-Мексико офіційно зняла звинувачення проти Болдуіна та зі збройника стрічки — вони не визнавали себе винними.

Адвокати повідомили, що у справі з’явилися “нові факти”, які необхідно ретельно перевірити та розглянути на подальших судових засіданнях. Проте у заяві прокурорів Карі Морріссі та Джейсона Льюїса зазначається, що це рішення не звільняє містера Болдвіна від кримінальної відповідальності, тому звинувачення можуть бути повторно висунуті.

Поки триватиме розгляд нових деталей справи, зйомки фільму “Іржа” поновляться вже цього тижня. Але вони відбуватимуться у штаті Монтана, а не у Нью-Мексико. Операторкою стрічки стане Б’янка Клайн, а чоловік загиблої операторки Метью Гатчинс буде виконавчим продюсером.

Нагадаємо, 21 жовтня 2021 року Алек Болдвін на знімальному майданчику фільму “Іржа” випадково застрелив з пістолета операторку й поранив режисера. Інцидент стався на ранчо Бонанза-Крік під час зйомок вестерну “Іржа”. Болдвін вистрелив із реквізитного пістолета, який був заряджений бойовими патронами.