Главная > Всі новини > З 1 липня “Укрпошта” змінює тарифи та вводить нові послуги: деталі

З 1 липня “Укрпошта” змінює тарифи та вводить нові послуги: деталі

Національний поштовий оператор “Укрпошта” на своєму сайті повідомляє, що з 1 липня починає приймати та доставляти крупногабаритні посилки, запроваджує нові тарифи на послуги “Укрпошта Стандарт”, “Укрпошта Експрес” та “Документи”.

Віднині, “Укрпошта” буде приймати та доставляти крупногабаритні посилки: велосипеди, автомобільні бампери, пуфи та інше в усіх обласних центрах, а також в містах: Кременчук, Краматорськ, Кривий Ріг, у виділених відділеннях для таких відправлень. Детальніше про послугу, тарифи та терміни доставки можна ознайомитись за посиланням.

Також зміни стосуються і відправлень вагою понад 30 кг. Максимальна маса такого відправлення збільшується до 600 кг.

Таккож повідомляється, що  з 1 липня будуть діяти нові тарифи на такі послуги:

  • “Укрпошта Стандарт”: перегляд вартості відбувся для послуг “Укрпошта Стандарт” в межах України в середньому на 14% та в межах області  на 13%. Для прикладу, відправлення вагою до 1 кг в межах України, яке раніше коштувало 31 грн, після перегляду тарифів буде коштувати 35 грн, а доставка посилки вагою до 15 кг – 75 грн порівняно з 65 грн до перегляду тарифів.
  • “Укрпошта Експрес”: підвищення складе в середньому 14% для пересилання в межах області та 16% для пересилання в межах України. Якщо раніше посилка до 1 кг по Україні коштувала 39 грн, то з 1 липня буде коштувати 45 грн.
  • Вартість послуги “Документи” зросте на 14%

У більшості областей “Укрпошта” повернулася до довоєнного графіку роботи. Виняток складають тимчасово окуповані території Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей.