Главная > Все новости > YouTube видалив 70 000 відео про війну в Україні

YouTube видалив 70 000 відео про війну в Україні

В YouTube видалили 9 тисяч каналів та 70 тисяч відео, які транслювали неправдиву інформацію щодо розв’язаної росією війни проти України. Про це повідомив директор з  продуктів відеохостингу Ніл Мохан на пресконференції. 

Потрапили під «санкції» ті канали та відео, які транслювали кремлівську пропаганду та називали війну в Україні «визвольною операцією». 

За словами Мохана, в рф YouTube не заборонили і там продовжують розповсюджувати прокремлівські наративи, які суперечать правилам відеохостингу. Зокрема, ці правила забороняють заперечення нападу росії на Україну або применшення значення наслідків цієї війни. 

«Перша і найголовніша наша відповідальність — бути впевненими, що люди, які шукають інформацію щодо війни в Україні, отримають точні, якісні та достовірні відомості на YouTube», — прокоментував рішення про видалення контенту на платформі Мохан.

Також він нагадав, що з початку повномасштабної війни росії проти України, відеохостинг заблокував канали пропагандиста соловйова та канали, пов’язані з міністерствами країни-агресора. Крім того, в YouTube забороняється вивантажувати відео, використовуючи в описі словосполучення «визвольна місія/операція» щодо збройної агресії росії в Україні.

#війна #війна в Україні