Главная > Все новости > ЄІБ негайно направить Україні 668 млн євро фінансової підтримки

ЄІБ негайно направить Україні 668 млн євро фінансової підтримки

Європейський інвестиційний банк схвалив негайну фінансову підтримку для України. Її розмір — 668 млн євро.

Про це повідомила пресслужба ЄІБ.

Кошти надійдуть в рамках програми підтримки України EIB Ukraine Solidarity Urgent Response. Сама програма передбачає фінансову та технічну підтримку України, сусідніх країн та країн ЄС, аби допомогти їм впоратися зі збитками, пов’язаними з російською агресією та припливом біженців. 

«Цей початковий пакет підтримки допоможе українській владі задовольнити найнагальніші фінансові потреби, включаючи закупівлю продуктів харчування, медичного забезпечення та палива для громадян. Негайна підтримка буде доступна протягом кількох днів. ЄІБ виділить кошти, доступні в рамках двох позик ЄІБ, які спочатку були надані для підтримки МСБ та сільськогосподарського сектору в Україні», — повідомили в ЄІБ. 

В рамках програми EIB Ukraine Solidarity Urgent Response Європейський інвестиційний банк також планує надати Україні фінансування для критичних інфраструктурних потреб (транспорт, енергетика, розвиток міст та цифрові інвестиції) і допомогти відновити нову критично важливу економічну та соціальну інфраструктуру після завершення війни. 

#війна в Україні