Главная > Всі новини > Активісти району > Якою буде погода в Києві 14-20 листопада

Якою буде погода в Києві 14-20 листопада

Наступного тижня Київ зустріне перші морози і сніг. Але у вас ще є кілька днів насолодитися сонечком, і хай не теплом, пале принаймні плюсовою температурою.

Отож, розповідаємо, якою буде погода у столиці з 14 по 20 листопада.

Понеділок, 14 листопада, порадує киян сонечком. Це чи не єдиний ясний день наступного тижня. Проте зранку синоптики прогнозують густий туман. Стовпчики термометра показуватимуть від 4 до 8 градусів тепла.

У вівторок ще збережеться приблизно така ж температура, проте у столиці вже очікується хмарність у цей день. Опадів 15 листопада не передбачається.

У середу стовпчики термометра ще зберігатимуть плюсову температуру й коливатимуться від 3 до 5 градусів тепла. Можливий невеликий дощ.

Четвер ймовірно принесе зранку перший, але невеликий сніг. Температура повітря 17 листопада очікується від -1 до 2 градусів тепла. Також на вечір обіцяють дощ.

У п’ятницю, 18 листопада, синоптики попереджають про невеликий сніг протягом всього дня. І хоча сонце також в п’ятницю вибиратиме з-за хмар, температура зберігатиметься в радіусі від -1 до +1 градусів.

У суботу очікується ще більше похолодання — від -2 до -3 градусів морозу. Також весь день йтиме сніг і зберігатиметься хмарність.

Того така ж ситуація очікується й на тканого дня — в неділю, 20 листопада.

Нагадаємо, тут ми писали, якою буде погода останнього місяця осені.

#погода #погода в Киеве