Главная > Всі новини > Анонси > Які дерева замінять традиційні каштани у Києві і чому

Які дерева замінять традиційні каштани у Києві і чому

На київських вулицях, зокрема на Хрещатику, перестали приживатися традиційні каштани.Чому? Невже вони не будуть квітучими символами Києва? Які рослини планується висаджувати замість них?

Про це та багато іншого «Вечірньому Києву» розповів заступник генерального директора комунального об’єднання «Київзеленбуд» Дмитро Заруба.

Каштани, висаджені вздовж столичних доріг, на жаль, вже не витримують сучасних умов міста – забруднення повітря, потепління клімату, розмноження таких шкідників, як мінуюча міль – метелик з якими у Києві заборонено боротися хімічними засобами.

Зрештою сіль, яку взимку використовують як протиожеледний засіб, руйнує кореневу систему улюблених киянами дерев, – розповів «Вечірньому Києву» Дмитро Заруба.

Однак, як запевняють в КО «Київзеленбуд» столиця без каштанів не залишиться.

-Так, на столичних алеях їх замінять більш стійкі рослини – платани, катальпи, акації, клени та сакури. В той же час, у парках та скверах каштани не тільки залишаться, а й будуть висаджуватися нові.

Адже з каштанами пов’язана історія Києва, тому немає сенсу змінювати та шукати новий зелений символ столиці, – розповів «Вечірньому Києву» Дмитро Заруба. 

Повний текст інтерв’ю із заступником генерального директора комунального об’єднання «Київзеленбуд» читайте невдовзі на сайті «Вечірнього Києва».