Главная > Всі новини > Активісти району > Яка тварина стане символом 2024 року і які кольори приноситимуть удачу: повне пояснення

Яка тварина стане символом 2024 року і які кольори приноситимуть удачу: повне пояснення

Дні минають швидко, тому до початку 2024 року залишилося не так багато часу, як здається. А це означає, що вже зараз варто цікавитися прогнозами згідно зі Східним календарем.

Розповідаємо, яка тварина стане символом наступного року та який колір буде сприяти успіху.

Рік якої тварини 2024-й та що вона означає

За Східним календарем, 2024 рік опиниться під заступництвом Зеленого Дерев’яного Дракона. Перш за все, він символізує енергію, міцність, силу та вважається наймогутнішим знаком китайської астрології. 

Загалом дракон — істота досить небезпечна. Проте у цьому випадку боятися його не варто, адже саме Дерев’яний Дракон є найгнучкішим з-поміж інших. Таким чином він вчить пристосовуватися до навіть самих несприятливих умов. І чим більше труднощів виникне у 2024 році, тим більше буде дано сил, щоб їх подолати. 

Щодо розчарувань, то їх, на жаль, повністю уникнути не вийде. Вони можуть виникнути від присутності у життя несерйозних людей. Тому зустрічей, а тим більше будь-яких особистих стосунків з такими особами слід максимально уникати.

Які кольори приноситимуть удачу у 2024 році

Крім того, що дракон дерев’яний, варто звернути увагу на його забарвленість, адже зелений — колір позитиву, який означає розквіт природи та прилив енергії, уособлює оновлення, відродження, початок нового життя. 

Коли настане рік Зеленого Дерев’яного Дракона

Цьогоріч святкування Нового Року в Україні припаде у ніч з неділі (31 грудня 2023) на понеділок (1 січня 2024). Однак початок кожного року в країнах Південно-Східної Азії настає пізніше, ніж за загальноприйнятим григоріанським календарем. Тому Рік Дракона, згідно зі Східним календарем, розпочнеться 10 лютого 2024 року і завершиться 28 січня 2025-го.

Повний цикл Східного календаря дорівнює 60 років, відповідно символи повторюються тільки один раз в шістдесятиріччя. Таким чином, попереднім роком Зеленого Дерев’яного Дракона був 1964, а наступним буде аж 2084 рік. 

Як треба зустрічати Рік Зеленого Дерев’яного Дракона

Готуючись до зустрічі року Дракона варто врахувати, що цій тварині не подобаються рутина та буденність — його потрібно зустрічати по-особливому, ретельно підготувавшись, і це стосується не лише щедро накритого столу, але й внутрішнього настрою та емоційного стану. Необхідно спробувати відкинути нудьгу й сумні думки, та з надією дивитися у прийдешній рік. 

Що стосується оздоблення будинку чи квартири, воно повинно бути яскравим та святковим. Можна використати багато блискучих прикрас і різноколірних гірлянд, на ялинку слід повісити дерев’яні іграшки, серед яких найбільшою має бути фігурка Дракона.