Главная > Всі новини > Активісти району > Як проходить реконструкція території біля метро “Героїв Дніпра”: фото

Як проходить реконструкція території біля метро “Героїв Дніпра”: фото

Фото: Telegram-канал NE:Urban

У мережі з’явилися свіжі фото реконструкції території між виходом зі станції метро Героїв Дніпра та однойменним трамвайним кільцем на Оболоні.

Світлини опублікували в Telegram-каналі NE:Urban.

Робота комунальників не пройшла “перевірку” урбаніста та автора каналу Сергія Момотюка. Він пройшовся по кожному з елементів ремонту й висловив незадоволення ходом робіт.

Зокрема, в NE:Urban звернули увагу на сходи, яких, на думку автора, не має там бути.

“Вони взагалі там непотрібні, але в Києві вважають інклюзивність і доступність — промислами диявола”, — скептично зазначив урбаніст.

Плитка, на його думку, справляє “епілептичне враження”, і її забагато там, де натомість можна було б зробити зелені острівці. Щодо перетину тротуарів, урбаніст зазначив, що місцями хідники перетинаються під кутом 90 градусів, що, як мінімум, виглядає не естетично.

“Вже зараз можна сказати, що проєктанти абсолютно не врахували пішохідні зв’язки між станцією метро та зупинкою трамвая на розворотному кільці. Зараз між ними треба обходити 50 метрів МАФів через погану організацію простору. В майбутньому після закінчення робіт проблеми виникнуть з зеленими зонами, адже вони знаходяться на траєкторії логічного пішохідного руху між стацією та зупинкою”, — підсумував автор Telegram-каналу NE:Urban.

Нагадаємо, біля станцій метро “Шулявська” та “Героїв Дніпра” замість МАФів мають облаштувати громадські простори.

#Оболонь #Герої Дніпра #реконструкція