Главная > Все новости > Анонсы > Як Київавтодор підготувався до зими

Як Київавтодор підготувався до зими

Комунальна корпорація «Київавтодор» майже на 100% підготувалась до зими — забезпечена усією необхідною технікою та витратними матеріалами. До початку снігового сезону підприємство підготувало більше 500 одиниць техніки, закупила необхідну кількість солі та піску.

Про це «Вечірньому Києву» розповів генеральний директор «Київавтодору» Олександр Густєлєв.

— Підготовку до наступного осіннє-зимового періоду розпочинаємо ще у березні-квітні. Вже традиційно, третій рік поспіль, розпочинаємо рік із закупівлі солі. І станом на серпень-початок вересня заготівля солі виконана на 100%. Заготівля піску нині зроблена на 96%, — повідомив він.

За словами гендиректора «Київавтодору», майже виконані всі планові показники з підготовки до зими комунальної техніки. Передбачено, що кількість відповідних машин становитиме 531 одиницю, з них 418 — основних та 113 — допоміжних.

— Готовність на сьогодні складає 296 одиниць або 60%, однак, фактично, підготовлена вся техніка. Просто частина її працює протягом усіх сезонів, тому до холодів на ній потрібно буде лише замінити обладнання з літнього на зимове. Це займає від 1 до 3 годин, тож таким чином, можна констатувати, що уся наша техніка знаходиться напоготові, — відзвітував Олександр Густєлєв.

Також він відзначив, що на випадок надзвичайних ситуацій місто вже уклало договори на використання майже півтори сотні одиниць додаткової техніки.

— Щорічно ми додатково укладаємо договори, на використання техніки сторонніх організацій. В цьому році це 147 договорів щодо додаткової техніки, якщо Києву буде потрібна допомога, — розповів він.

Також Олександр Густєлєв нагадав, що минулого року для боротьби із заметами у місті було закуплено дві мобільні снігоплавильні машини.

— Вони працювали частково, бо розраховані, у першу чергу, на великий сніг. У звичайних снігових умовах від них замало допомоги. Крім того, вони мають дуже великі втрати пального, тож їх раціонально використовувати лише у ситуаціях надзвичайних опадів, — пояснив він.

А нині «Київавтодор» працює над проектом створення стаціонарного снігоплавильного комплексу.

— Нині йде розробка проектної документації, і я дуже сподіваюсь, що у 2020 році ми розпочнемо будівництво, — пообіцяв гендиректор комунальної корпорації.

Джерело