Главная > Всі новини > Активісти району > Вирву у Бучанській громаді 15 лютого могла зробити північнокорейська ракета

Вирву у Бучанській громаді 15 лютого могла зробити північнокорейська ракета

Фото – Бучанська міська рада

Величезну вирву у селі Буда-Бабинецька Бучанської громади могла залишити збита північнокорейська балістична ракета KN-23 Hwasong-11Ga. Ракета знищила частину лісу під час ракетного обстрілу росією України 15 лютого. 

Про це повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі “Радіо Свобода”.

Навколо вирви в радіусі 40 метрів випалені всі дерева. 

За даними експертів, ці факти можуть наштовхнути на думку, що корейські боєприпаси є більш руйнівними, ніж їхні російські аналоги. 

Головний редактор порталу Defense Express вважає, що розмір воронки не може бути доказом більшої руйнівної сили північнокорейських ракет. 

“Якщо ґрунт піщаний, то воронка буде більшою, ніж у випадку з кам’янистим. Також залежить від механізму вибуху. Якщо бойова частина детонує після заглиблення в ґрунт, то воронка знову-таки буде більшою. Є дуже багато змінних чинників — навіть температура ґрунту впливає на це”, — розповів головний редактор порталу Defense Express Олег Катков Інформатору. 

KN-23 вперше випробували у 2017 році. Ця ракета має дальність дії — до 700 кілометрів.

Нагадаємо, вранці, 15 лютого, війська рф атакували Київ та Київщину крилатими та балістичними ракетами. Сили ППО збили усі ворожі цілі, уламки впали на будинки в одній з громад області.