Главная > Всі новини > Активісти району > Вуличний ресторан у пам’ятний день: суп із тирси, шишок і хвої

Вуличний ресторан у пам’ятний день: суп із тирси, шишок і хвої

Студенти Української академії лідерства відкриють вуличний ресторан “Непораховані з 1932” в День пам’яті жертв голодоморів.

23 листопада з 15.00 до 17.00 на Софійській площі студенти пригощатимуть супом з тирси, шишок та хвої. Це єдина їжа, яка була доступна українцям 86 років тому під час штучного голоду 1932-1933 років, організованого радянською владою, коли загинуло щонайменше 7 мільйонів українців. 

-Нам би хотілося, щоб Україна навчилася для себе і всього світу зробити правильні уроки з цієї трагедії, горе — зробити потугою, щоб цього більше не повторювалось, — зазначив засновник та керівник Української академії лідерства Роман Тичківський про акцію Uncounted.

Окрім Києва, така подія одночасно відбудеться ще у шести містах, де є регіональні центри розвитку лідерства: у Маріуполі, Полтаві, Чернівцях, Миколаєві, Харкові, Львові. Раніше акція проводилась в Брюсселі, Тель-Авіві та інших містах Ізраїлю. 

“Uncounted since 1932”, яка відбулась в Брюсселі, виграла престижну нагороду в галузі маркетингових комунікацій  — Effie award. 

Джерело