Главная > Всі новини > Активісти району > Всі. Свої проведуть в Києві маркет “Дні українського пальта”

Всі. Свої проведуть в Києві маркет “Дні українського пальта”

На цьому тижні, з 21 по 23 жовтня, у Києві відбудеться третій маркет нового сезону від Всі. Свої. Цього разу він буде присвячений пальтам.

Маркет традиційно проходитиме на Десятинній, 12. Там будуть представлені вироби від понад 150 локальних виробників пальт, іншого верхнього одягу, трикотажу, суконь та спідниць, взуття та сумок, аксесуарів та прикрас.

На локації буде три поверхи з товарами українських брендів. На −3 поверсі продаватимуть пальта і верхній одяг, а −1 та −2 поверхи займуть виробники взуття, сумок, аксесуарів та одягу (трикотаж, сукні, костюми, патріотичні колекції та інше).

Крім того, на терасі −1 поверху розташується фудкорт, де гості зможуть перекусити, випити каву чи гарячі напої.

Організатори нагадують, що проведення маркету в умовах воєнного стану вимагає дотримання певних правил. Так, в разі оголошення повітряної тривоги маркет призупинить свою роботу до її відбою. Гостей під час тривоги попросять покинути приміщення і перейти в найближче укриття. Інформацію про те, де саме його шукати, можна отримати на локації. Після оголошення відбою маркет знову відчинить двері для відвідувачів.

Також гостям радять не забувати, що у столиці триває новий сплеск захворюваності на коронавірус. Тому із собою краще мати маску та дотримуйтеся безпечної дистанції.

Маркет “Дні українського пальта” проходитиме 21, 22 та 23 жовтня на вулиці Десятинній, 12. Маркет працюватиме з 10:00 до 20:00. Вхід вільний. 

Нагадаємо, в Україні стартував сезон благодійних заходів з вуличних культур. З 15 жовтня по 4 грудня у Києві, Львові, Харкові та інших містах пройдуть майстер-класи, батли, панельні дискусії та форуми від Street Culture.