Главная > Всі новини > Анонси > Восени в Києві висадять 100 тисяч дерев

Восени в Києві висадять 100 тисяч дерев

Цього року відбудеться висадка дерев у рамках програми «100 тисяч дерев у Києві». Акцію планують провести в жовтні. Про це повідомив голова постійної комісії Київради з екології Костянтин Яловий.

Організаторами акції є кияни та екоактивісти. За сприятливих умов, зможуть провести важливу екологічну акцію вже в жовтні цього року. В цьому році, висадять сто тисяч дерев різних видів. Місто надасть саджанці: платана, клена, граба, липи, ясеня, туї, сосни чорної, ялинки звичайної, горобини, червоного дуба, яблуні, сакури, берези, акації, каштана, — уточнив Костянтин Яловий.  

На Всесвітньому економічному форумі в Давосі цієї зими організатори поставили мету – висадити 1 трильйон дерев для протидії зміні клімату. Київ одним з перших приєднався до ініціативи і планує висадити 1 мільйон дерев.

-Чекаю всіх на висадку дерев вже восени, а також прошу всіх – примножуйте зелене багатство нашої столиці! Висаджуйте у своїх дворах квіти, приходьте на толоки, привчайте своїх дітей до екокультури. Повернемо Києву славу найзеленішого міста планети!, — закликав Яловий.

Джерело