Главная > Всі новини > Волонтери запустили платформу, де українські діти можуть продавати свої малюнки

Волонтери запустили платформу, де українські діти можуть продавати свої малюнки

Волонтери проєкту LELEKA запустили онлайн-платформу, на якій українські діти можуть продавати свої малюнки та заробляти кошти для родини. 

Діти та підлітки віком до 18 років можуть надіслати команді LELEKA фотографію свого малюнка або цифровий малюнок, створений на телефоні та планшеті. Далі волонтери переформатують роботи у цифрові файли для друку та виставлять на сайт для продажу. 

Вартість одного малюнка складає близько 250 гривень (7 фунтів стерлінгів). Кошти від продажу малюнків LELEKA перераховує на банківський рахунок батьків автор зображення, вираховуючи податок й комісії платіжних сервісів Stripe і Wise. 

У команді проєкту зазначають, що під час війни багато дітей, які були змушені покинути свої домівки, можуть відчувати себе самотніми, нікому не корисними та повністю розгубленими. Тож ціль проєкту — повернути дітям відчуття безпеки та приналежності. 

Надіслати малюнок для продажу можна за посиланням. На вказану електронну адресу надійде унікальне посилання на форму, через яку і можна буде завантажити малюнки.