Главная > Всі новини > Волонтери можуть допомогти у відбудові Ірпеня: як приєднатися

Волонтери можуть допомогти у відбудові Ірпеня: як приєднатися

Ілюстративне фото: t.me/kyiv_budbat

Усі охочі можуть приєднатися до відбудови Ірпеня, який постраждав від російської військової агресії. Місту потрібна фінансова допомога та гуманітарна допомога, а також допомога волонтерів та будматеріали.

Про це повідомляється у Telegram-каналі Фонду відновлення Ірпеня.

Ті, хто хоче стати волонтером, можуть заповнити анкету за посиланням. Контактний телефон: (066) 956 30 08 — Антон Головенко, координатор волонтерського руху Фонду.

Ті, хто хоче передати гуманітарну допомогу постраждалим родинам Ірпеня, можуть звернутися до координатора гуманітарної допомоги Фонду Оксани Нечитайло за телефоном: (093) 076 84 11.

Ті, хто хоче передати будівельні матеріали для відновлення постраждалого багатоповерхових і приватних будинків Ірпеня, можуть звернутися до координатора відділу забезпечення Фонду Ірини Кравчук за телефоном: (067) 442 85 11. 

Ті, хто хоче допомогти Фонду відновлення Ірпеня фінансово, можуть зробити переказ на рахунок громадської організації. Усі реквізити можна знайти за посиланням.

Фонд відновлення Ірпеня був заснований мером міста Олександром Маркушиним, головою Інвестиційної ради Володимиром Карплюком і народним депутатом України Сергієм Тарутою.

Нагадаємо, що раніше з’явився офіційний список будинків в Ірпені, які будуть демонтовані. Список було затверджено за результатами обстеження нерухомого майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, спричиненого військовою агресією російської федерації.