Главная > Всі новини > Волелюбність українських жінок в новій колекції KALYNA від SOVA

Волелюбність українських жінок в новій колекції KALYNA від SOVA

Ювелірний дім SOVA створив нову колекцію прикрас KALYNA, в якій відобразив волелюбність українських жінок та символ української ідентичності.

SOVA надає символу нового, сучасного звучання. Коралові ягоди спускаються в незвичні грона прикрас, неначе завиток калинової лози.    

Нова колекція прикрас KALYNA

В колекції 12 прикрас в білому та жовтому золоті.

Нова колекція прикрас KALYNA

Флагман KALYNA — жорстке кольє, яке ніжно обвиває шию, а віти з кораловими гронами калини опускає до серця. Колекція має універсальні підвіси, які можна доповнити однією з трьох оксамитових стрічок на вибір — червоною, чорною, або ніжно-рожевою.

Нова колекція прикрас KALYNA

Нова колекція прикрас KALYNAНова колекція прикрас KALYNAЧервоні ягоди об’єднуються в кетяги так само як і українські жінки тримаються разом, аби бути ще сильнішими. Їх гілки не складені в ідеальні лінії, а дивляться в різні боки, відображають українську волелюбність і непримиримість. 

Нова колекція прикрас KALYNAНова колекція прикрас KALYNA

Перстень з жовтого золота з коралом Kalyna.KALYNA стала відображенням сильної України та кожної українки, боротьби та підтримки. Тому з виходом колекції SOVA презентує колаборацію з глобальною фандрейзинговою платформою UNITED24 на підтримку України: лімітовані льняні стрічки з написом UNITED24 можна буде отримати разом з прикрасами колекції і долучитися до збору на потреби медичного напряму проєкту.

Льняна стрічка з написом UNITED24 dsl SOVA У зв’язку зі збільшенням кількості постраждалих перед українськими лікарями постає гостра потреба в апаратах зовнішньої фіксації, тому мета співпраці — закупити 120 комплектів АЗФ, які забезпечать запит медиків.