У Києві патрульна поліція притягнула до відповідальності двох керманичів, які грубо порушували правила дорожнього руху в самому центрі столиці. Про це повідомив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
Водій Range Rover влаштував справжній “форсаж” на центральних вулицях міста. Свої порушення ПДР порушник знімав на відео та активно хизувався ними в соцмережах.
https://t.me/nashkyivua/53121
Водій BMW також отримав штраф за ігнорування правил дорожнього руху та створення небезпечних аварійних ситуацій на дорозі.
Нагадаємо, до 20 червня в Києві діятимуть тимчасові обмеження руху на Столичному шосе.