Главная > Всі новини > Активісти району > Витяг про несудимість відтепер можна отримати у “Дії”

Витяг про несудимість відтепер можна отримати у “Дії”

Витяг про несудимість відтепер можна отримати у застосунку “Дія”. Новою послугою зможуть скористатися користувачі, які досягли 14 років.

“Витяг про несудимість щорічно отримує близько 1 млн людей. Тепер можете зробити це в Дії за кілька кліків”, — зазначив Михайло Федоров.

Процес отримання довідки значно спростили — більше не потрібно вводити особисті дані вручну. Якщо інформація про конкретну особу є у реєстрах, вона підтягнеться автоматично.

“Якщо інформація є в центральній базі даних і не потребує додаткової перевірки, то витяг формується автоматично. І ви одразу отримаєте його на телефон”, — йдеться у повідомленні Мінцифри.

Щоб отримати витяг про несудимість необхідно оновити застосунок,  перейти у розділ “Послуги”, обрати “Довідки та витяги” та “Витяг про відсутність судимості”, далі визначити тип та мету запиту,  заповнити деякі дані про себе й надіслати запит. Якщо дані є у базі, витяг надійде протягом 10 робочих днів. Але якщо виникнуть питання для детальнішої перевірки — протягом 30 календарних днів.

Розробники просять оцінити нову послугу, щоб зрозуміти усі плюси чи недоліки. Для цього після отримання довідки ви отримаєте push-сповіщення, де можна поставити смайлик та поділитися враженнями від отриманого сервісу. 

Раніше ми писали, що у Дії можна перевірити нотаріальний документ з QR-кодом.