Главная > Всі новини > Віталій Кличко закликав журналістів перевіряти інформацію і не поширювати маніпулятивних повідомлень

Віталій Кличко закликав журналістів перевіряти інформацію і не поширювати маніпулятивних повідомлень

Мер Києва Віталій Кличко закликав журналістів перевіряти інформацію і не поширювати маніпулятивних повідомлень. Зокрема, під час онлайн прес-конференції, він прокоментував інформацію щодо Київської міської лікарні № 8. Одна зі столичних журналісток повідомила, нібито, в цю лікарню будуть доставляти хворих на коронавірус, а в медустанові не вистачає засобів захисту для лікарів.

«Київська міська клінічна лікарня № 8, щодо якої сьогодні поширюють недостовірну інформацію, не входить до переліку лікарень, що визначені як опорні для прийому хворих на коронавірус! Журналісти могли б цим поцікавитися. Список цих лікарень був оприлюднений!» – наголосив Віталій Кличко.

Це сім визначених лікарень столиці (3 – для дорослих, 2 – для дітей, 2 – для вагітних): Олександрівська, Київська міська  лікарня № 4, міська клінічна лікарня № 9, Київська міська дитяча лікарня № 1, міська дитяча клінічна інфекційна лікарня, міські пологові будинки № 3 та № 5.

Мер також зазначив, що всі ці заклади забезпечені експрес-тестами, витратними матеріалами, засобами захисту.

«Окремо наголошую: засоби індивідуального захисту ми, в першу чергу, передаємо медикам цих опорних лікарень», – підкреслив Віталій Кличко.

Він також прокоментував інформацію щодо того, нібито, в Олександрівську лікарню доправляють тільки VIP-пацієнтів.

«Деякі розумники пишуть, нібито, Олександрівська, – це якась «нова Феофанія», VIP-лікарня. Що туди приймають тільки депутатів. Це – абсолютна брехня! Олександрівська лікарня першою почала приймати хворих. І стала, можна сказати, флагманською. Статус хворого в даному випадку не грає жодної ролі! Наприклад, студент, що заразився в Україні, теж був госпіталізований до Олександрівської лікарні. Всі інші шість визначених медзакладів теж підготовлені до прийому хворих з підозрою на коронавірус», – підкреслив Віталій Кличко.

Він закликав киян та всіх українців не нехтувати своїм здоров’ям.

«При перших проявах симптомів – залишайтеся вдома і зв’яжіться зі своїм сімейним лікарем. Виконуйте всі рекомендації. У разі погіршення самопочуття – викликайте швидку. Бережіть себе і близьких!», – сказав Віталій Кличко.

Джерело