Главная > Все новости > Віталій Кличко: «За минулу добу в Києві коронавірус підтвердили ще у 58 людей. Двоє осіб померли»

Віталій Кличко: «За минулу добу в Києві коронавірус підтвердили ще у 58 людей. Двоє осіб померли»

Кількість мешканців Києва, в яких підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 58 людей. Із них 11 — медики. Двоє осіб померли. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Кількість мешканців Києва, у яких підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 58 людей. Із них 11 – медики. За минулу добу в столиці від коронавірусу померли двоє людей. Усього за період пандемії – 68 летальних випадків. На сьогодні в Києві вже 3043 підтверджених випадків захворювання на COVID-19», – повідомив Віталій Кличко.

Серед тих, що захворіли: 41 жінка віком від 25 до 93 років та дівчинка, якій 5 років. А також 13 чоловіків від 23 до 61 року і троє хлопчиків – їм 7, 15 і 17 років.

До лікарень столиці госпіталізували 4 пацієнтів. Інші – лікуються на самоізоляції, під контролем лікарів. Одужали за добу 6 людей. Усього коронавірус подолали 654 мешканця столиці.

«Найбільше випадків захворювання зафіксували в Подільському районі – 23. У Деснянському – 9 та у Дарницькому – 8 випадків», – зазначив Віталій Кличко.

Джерело