Главная > Все новости > Віталій Кличко: «У Києві цього року оновили 26 парків та скверів. Відкриємо і третю чергу парку «Наталка»

Віталій Кличко: «У Києві цього року оновили 26 парків та скверів. Відкриємо і третю чергу парку «Наталка»

У Києві цього року вже оновили 26 парків та скверів. Про це на своїй сторінці у Facebook написав мер Києва Віталій Кличко і опублікував відео про те, як триває реконструкція третьої черги парку «Наталка» на Оболоні.

«Оновлену частину зеленої зони – від центрального входу до гольф-клубу – відкриємо на початку осені. Але відпочивати там уже можна і потрібно. Роботи, що тривають у парку, цьому не заважають», – написав Віталій Кличко.

Він зазначив, що в рамках реконструкції завершують облаштування пішохідних доріжок із ФЕМ, встановили сучасні лави та урни, камери відеоспостереження та тривожні кнопки, освітлення, систему поливу. Висадили газони та квітники. 

 «Облаштовуємо два спортивних майданчики. На одному з них зможуть займатися і люди з інвалідністю. Також у «Наталці» буде чи не найбільший дитячий майданчик у столиці. Площею майже 2 тис. кв. м, з унікальними об’єктами для ігор, зокрема, із пірамідою висотою 6 м. Є в парку і спеціальний огороджений майданчик для вигулу собак. Сьогодні в парк «Наталка» їдуть відпочивати з усього міста. Бо він є «золотим стандартом» того, як потрібно відновлювати зони відпочинку», – написав Віталій Кличко.

Джерело