Главная > Всі новини > Віталій Кличко показав, як реконструюють дитячий садок в Оболонському районі

Віталій Кличко показав, як реконструюють дитячий садок в Оболонському районі

Мер Києва Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook відео, де показав, як відбувається реконструкція дитячого садочка № 593 на вулиці Макіївській в Оболонському районі столиці.

«Ми продовжуємо будувати та реконструювати дитячі садочки, аби скоротити чергу до дошкільних закладів столиці. Сьогодні триває повна реконструкція дитсадка № 593 на вулиці Макіївській. Оновлений садок плануємо відкрити до кінця жовтня», – написав мер Києва у дописі до відео.

Так, за словами Віталій Кличка, у приміщенні закладу дошкільної освіти деякий час була гімназія-інтернат, потім декілька років воно стояло покинутим і було непридатним для навчання дітей.

Там уже здійснили ремонт покрівлі, утеплили фасад, замінили всі вікна на енергозберігальні, проклали нові інженерні мережі, облаштували дитячі майданчики.

«У садку буде тепла підлога й автономний теплопункт, тому батьки дітей не хвилюватимуться щодо перебоїв із гарячою водою. Наразі будівельники завершують роботи з фарбування фасаду, продовжують ремонт внутрішніх приміщень садочка, здійснюють благоустрій території», – написав мер столиці.

Садок, що відкриють, розрахований на 205 дітей – 11 груп. В оновленій будівлі, окрім приміщень для навчання та відпочинку дітей, облаштують сучасні спортивну та музичну зали, харчоблок, медичний блок, пральню.

Джерело