Главная > Все новости > Віталій Кличко показав, як реконструюють дитячий садок в Оболонському районі

Віталій Кличко показав, як реконструюють дитячий садок в Оболонському районі

Мер Києва Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook відео, де показав, як відбувається реконструкція дитячого садочка № 593 на вулиці Макіївській в Оболонському районі столиці.

«Ми продовжуємо будувати та реконструювати дитячі садочки, аби скоротити чергу до дошкільних закладів столиці. Сьогодні триває повна реконструкція дитсадка № 593 на вулиці Макіївській. Оновлений садок плануємо відкрити до кінця жовтня», – написав мер Києва у дописі до відео.

Так, за словами Віталій Кличка, у приміщенні закладу дошкільної освіти деякий час була гімназія-інтернат, потім декілька років воно стояло покинутим і було непридатним для навчання дітей.

Там уже здійснили ремонт покрівлі, утеплили фасад, замінили всі вікна на енергозберігальні, проклали нові інженерні мережі, облаштували дитячі майданчики.

«У садку буде тепла підлога й автономний теплопункт, тому батьки дітей не хвилюватимуться щодо перебоїв із гарячою водою. Наразі будівельники завершують роботи з фарбування фасаду, продовжують ремонт внутрішніх приміщень садочка, здійснюють благоустрій території», – написав мер столиці.

Садок, що відкриють, розрахований на 205 дітей – 11 груп. В оновленій будівлі, окрім приміщень для навчання та відпочинку дітей, облаштують сучасні спортивну та музичну зали, харчоблок, медичний блок, пральню.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *