Главная > Все новости > Віталій Кличко: «Коронавірус у Києві підтвердили ще в 52 людей. Двоє осіб померли»

Віталій Кличко: «Коронавірус у Києві підтвердили ще в 52 людей. Двоє осіб померли»

Кількість киян, у яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася на 52 особи. Двоє людей померли. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Кількість мешканців міста, в яких за минулу добу підтвердили захворювання на коронавірус, збільшилася ще на 52 людини. Серед них – 6 медиків. За минулу добу в Києві від коронавірусу померли двоє людей. Усього за цей час – 42 летальних випадки. На сьогодні в столиці вже 2012 підтверджених випадків захворювання на COVID-19», – повідомив Віталій Кличко.

Так, серед тих, що захворіли: 31 жінка віком від 18 до 81 року та 4 дiвчинки – від двох до шістнадцяти років. А також 15 чоловікiв від 23 до 80 років і два хлопчика, яким 12 і 16 рокiв.

До лікарень столиці госпіталізували 6 пацієнтів. Інші – лікуються на самоізоляції, під контролем лікарів. Одужали за минулу добу 20 людей. Всього коронавірус подолали 189 мешканців столиці.

«Найбільше випадків за минулу добу виявили в Дарницькому районі – 11. Дніпровському – 8 та по 7 випадків у Деснянському та Голосіївському районах столиці», – зазначив Віталій Кличко.

Джерело