Главная > Всі новини > Виставка Brave Ukraine у Лондоні зібрала 1 млн доларів на допомогу Україні

Виставка Brave Ukraine у Лондоні зібрала 1 млн доларів на допомогу Україні

Фото: facebook.com/ukraine.in.uk

У Лондоні відбулася благодійна виставка Brave Ukraine. Завдяки цьому заходу вдалося зібрати 1 млн. доларів на підтримку українських дітей, які постраждали від війни.

Про це повідомляється на сторінці посольства України у Великобританії у Facebook.

“Метою було розповісти історії хоробрості українців, що стали іконічними за час війни, а також зібрати кошти на підтримку цієї хоробрості. Гостями вечора стали 400 найвпливовіших людей політики, культури, бізнесу, спорту та медіа”, – розповіли у посольстві.

Захід проводився у Музеї сучасного мистецтва Tate. Там була представлена іммерсивна виставка, спродюсована Banda Agency та агентством Brandfuel, а також кілька інтерактивних локацій. Гості могли пройти крізь лабіринт бомбосховища, почитати щоденник Альони з Маріуполя, відвідати фотокабінку та зробити креативне фото з написами, присвяченими хоробрості, які проектуються на обличчя.

“Гості могли зазирнути в очі сміливості, а також послухати розмови близьких, що говорять про переживання війни, розповідаючи історії Харкова, Ізюма, Маріуполя. На фінальній точці виставки відвідувачам пропонували взяти соняшник і віднести його до імпровізованого меморіалу внизу, у пам’ять про українських дітей, що загинули від рук російських окупантів”, — розповіли у посольстві України.

Фото: facebook.com/ukraine.in.ukФото: facebook.com/ukraine.in.ukФото: facebook.com/ukraine.in.ukФото: facebook.com/ukraine.in.ukФото: facebook.com/ukraine.in.uk

Завершив вечір благодійний аукціон, який був проведений за підтримку одного з найавторитетніших аукціонних домів Christi’s. На ньому вдалося зібрати 1 млн доларів. Зібрані кошти вже пішли на переобладнання Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, який став хабом для важкохворих дітей України з онкогематологічними, онкологічними та орфанними захворюваннями, лікуванням дітей до і після органної трансплантації та трансплантації кісткового мозку.

 

5 травня в Лондоні відбувся благодійний захід “Brave Ukraine”. Метою було розповісти історії хоробрості українців, що стали іконічними за час війни, а також зібрати кошти на підтримку цієї хоробрості. Гостями вечора стали 400 найвпливовіших людей політики, культури, бізнесу, спорту та медіа. Завдяки цьому заходу вдалось зібрати на платформі withukraine.org понад 1 млн доларів на допомогу дітям. Зокрема, переобладнання Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Posted by Embassy of Ukraine to the UK on Friday, May 6, 2022