Главная > Всі новини > Активісти району > Віртуальний проїзний за 1 грн і безкоштовні поїздки: нова акція в “Києві Цифровому”

Віртуальний проїзний за 1 грн і безкоштовні поїздки: нова акція в “Києві Цифровому”

“Київ Цифровий” спільно з Mastercard та iPay.ua запустили кампанію для популяризації безготівкових розрахунків, в рамках якої киянам нададуть 500 тисяч безкоштовних поїздок.

Про це повідомили в КМДА.

Зазначається, що кожен новий користувач, який придбає цифрову транспортну карту в “Київ Цифровий” через картку українського банку отримає п’ять безкоштовних поїздок. Ба більше, вартість картки в такому разі складе не 40 грн, як зазвичай, а всього одну гривню.

Для того, щоб взяти участь в акції, треба оновити застосунок і потім вже власне купити транспортну карту.

Після цього цифрова карта автоматично прив’яжеться до банківської картки в Apple чи Google Wallet і до пристрою, із якого здійснили оплату. Важливо, що користуватися нею можна тільки на тому пристрої, з якого її придбали. Щоб скористатися безкоштовними поїздками, треба зробити все те ж, що й зазвичай  — піднести смартфон із банківською карткою, якою була оплачена цифрова транспортна карта, до валідатора і поїздка автоматично буде підтверджена.

У КМДА зазначають, що кампанія триватиме протягом двох місяців — з 4 вересня до 4 листопада 2023 року.