Главная > Всі новини > Активісти району > Військовим киянам, які отримали інвалідність, виплачуватимуть компенсанцію за авто: деталі

Військовим киянам, які отримали інвалідність, виплачуватимуть компенсанцію за авто: деталі

У 2023 році місто розпочало виплату часткової компенсації за придбаний легковий автомобіль для військових, які отримали інвалідність через повну чи часткову втрату кінцівки після 24 лютого 2022 року. 

Компенсація передбачена міською цільовою програмою “Підтримка киян — Захисників та Захисниць України” і надається після купівлі авто. 

Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.

“Міська цільова програма “Підтримка киян — Захисників та Захисниць України” спрямована на соціальний захист і підтримку як наших ветеранів, так і членів їхніх сімей, родин загиблих і полонених Захисників і Захисниць. Серед іншого, ми передбачили надання й матеріальної допомоги на часткову компенсацію за придбаний легковий автомобіль військовим, які отримали інвалідність І та ІІ групи через ампутацію кінцівки або її частини після 24 лютого 2022 року. Важливо, що компенсація надається на купівлю нового автомобіля, таким чином ми забезпечуємо прозорість процесу. Вартість машини не регламентована, утім сума компенсації складає 180 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. На сьогодні це 545 040 гривень”, — зазначила Марина Хонда.

Під час подання заяви на компенсацію та безпосереднього отримання матеріальної допомоги заявник повинен бути зареєстрований у Києві.

Порядок виплати допомоги та перелік необхідних документів за посиланням.  

Рішення про матеріальну допомогу на часткову компенсацію за придбаний легковий автомобіль приймається протягом 30 днів із дня надходження відповідної заяви.

“Наш Київ” вже писав, що “Нова пошта” скасувала оплату за переадресацію посилок по всій Україні.