Главная > Всі новини > Активісти району > Вийшов трейлер документального фільму про фотографа Олександра Глядєлова

Вийшов трейлер документального фільму про фотографа Олександра Глядєлова

Над створенням картини працювала режисерка Ксенія Кравцова (“Шелест кроків”, “Така робота”) та сценарист Інокентій Вировий.

Як стверджує знімальна команда, фільм є “розповіддю про великого фотографа Олександра Глядєлова, про внутрішній світ, що рухає його, про його творчість. Це — розповідь про всіх нас, про українців”.

За три десятиріччя творчого шляху Глядєлова наша країна пройшла складний шлях — від розпаду радянського союзу до сьогоднішньої страшної війни за свободу українців, за їхнє право самостійно визначати своє майбутнє.

У трейлері головний герой розповідає про повномасштабну війну, українських військових та перебування на передовій.

Прем’єра стрічки запланована на 2023 рік.

Олександр Глядєлов займається фотографією вже близько 30 років. За цей час він висвітлював військові конфлікти у Чечні, Молдові та Нагірному Карабасі. Також документував в Україні події Революції Гідності й прифронтове життя на Донбасі. У 2014 році разом з фотографом Максом Левіним виходив з оточеного Іловайська, де отримав поранення.  

Кадри Глядєлова регулярно використовують міжнародні організації. Фотографує лише аналоговою камерою на чорно-білу плівку та сам друкує свої фотографії у домашній фотолабораторії в Києві. 

Нагадаємо, 12 жовтня вийшов трейлер українського фільму “Памфір” про хорошого сім’янина, який заради своєї родини зважується вчинити злочин.