Главная > Всі новини > Вийшов тизер-трейлер фільму “Буча” про життя міста в окупації

Вийшов тизер-трейлер фільму “Буча” про життя міста в окупації

Промоматеріали до фільму “Буча”

Вийшов тизер-трейлер до драматичного художнього фільму “Буча”, заснованого на реальних подіях, що відбувалися у містах Київської області під час російської окупації у лютому-квітні цього року.

Сюжет фільму розповість про порятунок 203 людей громадянином Казахстану Костянтином Гудаускасом, який отримав політичний притулок в Україні та живе у Бучі. Завдяки своєму казахстанському паспорту, він може вільно проїжджати на окуповану росіянами територію та вивозити мирних жителів. Костянтин не тільки рятує людей, а й на власні очі бачить весь жах війни та окупації. 

Після деокупації Київської області Костянтин став героєм публікацій та сюжетів в українських та світових ЗМІ.

“Після того, як у квітні стало відомо, що відбувалося у Бучі та інших містах України, які були окуповані, стало зрозуміло, що про трагедію українського народу повинні дізнатися у всьому світі”, — розповідає продюсер фільму Олександр Щур, продюсер фільму.

Трейлер-тизер був знятий на кошти американських інвесторів, а зйомки фільму ще не розпочались. Вони заплановані на грудень-січень. Знімати стрічку планують також коштом іноземних інвесторів та меценатів. Премʼєра фільму “Буча” має відбутися на роковини трагедії. 

Кастинг акторів проведуть до кінця року, але вже відомий виконавець головної ролі — це лауреат премії “Золота дзиґа” В’ячеслав Довженко. Режисером стрічки став Станіслав Тіунов (“Молодість”), а автором головного саундтреку виступив Іса Меліков — відомий азербайджанський композитор і продюсер.