Главная > Всі новини > Активісти району > Вийшов другий трейлер серіалу “Венздей” про сімейку Аддамсів

Вийшов другий трейлер серіалу “Венздей” про сімейку Аддамсів

Стримінговий сервіс Netflix опублікував другий трейлер комедійного фільму жахів “Венздей”. Це спиноф відомого фільму “Сімейка Аддамсів” Тіма Бертона, серіал розповідає історію персонажки Венздей.

“Це містерія, яка пронизана надприродними силами і розповідає про роки навчання Венздей Аддамс в академії Невермор”, — йдеться в описі трейлера.

У другому трейлері показано, як Венздей намагається пристосуватися до своєї нової школи, до якої ходили її батьки, а також долає різноманітні труднощі, у тому числі магічного характеру.

Видання The Hollywood Reporter повідомляє, що, за словами співавтора шоу Майлза Міллара, серіал не буде перезапуском або рімейком на “Сімейку Адамсів”, а буде “своєю власною справою”.

Головну роль у серіалі “Венздей” виконує 20-річна зірка серіалу “Ти” Дженна Ортега. Крім того, у серіалі знялися Крістіна Річчі, Кетрін Зета-Джонс, Луїс Гузман, Ісаак Ордонес та інші. Режисером і виконавчим продюсером восьмисерійного серіалу виступив Тім Бертон. Прем’єра “Венздей” запланована на 23 листопада 2022 року.

Раніше Netflix показав неопублікований уривок з першого сезону серіалу “Гра в кальмара”. На початку відео режисер подякував своїм фанатам та розповів, що робота над другим сезоном триває. Неопублікований уривок він назвав “подарунком для тих, хто чекає на другий сезон”.