Главная > Всі новини > Активісти району > Відновлення Київщини: результати перевірки відбудови багатоповерхівок в області

Відновлення Київщини: результати перевірки відбудови багатоповерхівок в області

У Київській області продовжують відновлювати житлові багатоповерхові будинки, що були пошкоджені внаслідок російської військової агресії. 

У Гостомелі перевірили хід відбудови двох багатоповерхівок на вулиці Проскурівській, 11 та Проскурівській, 4. Про це повідомиляє Київська обласна військова адміністрація.

До виїзної перевірки долучили представників Департаменту регіонального розвитку, підрядника та представників Програми розвитку ООН, що здійснює незалежний технічний нагляд. Капремонт будинку на Проскурівській, 11 на фінальному етапі — вже завершили зовнішні роботи з утеплення та оздоблення фасадів, вставили вікна, двері, облаштували місця загального користування. 

Наразі підрядник завершує облаштування квартир та ремонт укриття, яке розташоване в будинку. Під час перевірки виявили незначні зауваження, які підрядник зобовʼязався виправити в короткі терміни. Зокрема, мова йде про дотримання вимог безбарʼєрності та доступності. 

На 5-ти поверхівці за адресою Проскурівська, 4 роботи ще тривають — будівельники завершують облаштування фасаду та покрівлі, продовжують працювати над ремонтом пошкоджених квартир та облаштовувати місця загального користування. 

Під час зустрічі обговорили проблематику щодо відновлення пошкоджених тепло- та електрокомунікацій, проведення ремонтів квартир. Ці два будинки відновлюють коштом UNITED24. Всі зауваження підрядники мають усунути в короткий термін. 

Раніше “Наш Київ” писав, скільки заявок на відбудову житла подали жителі Київщини.